תכנית קונצרטים לשנת 2017 – 2016

 






תאריך ושעה

 

מקום

תכנית הקונצרט

 

 

16 בספטמבר 2016

12:30

 

 

 

יד טבנקין – מועדון

רמת אפעל

 

 קונצרט מרפרטואר המקהלה

 

 

17 באוקטובר 2016

11:30

 

 

 

"אלמא" – זכרון יעקב

 

גבריאל פורה- רקויאם אופ. 48

 

בליווי עוגב

 

מנצח – רונן בורשבסקי

 

 

5 בנובמבר 2016

20:30

 

7 בנובמבר 2016

20:30

 

 

 

המשכן לאומנויות הבמה, באר-שבע

 

קארל אורף - כרמינה בוראנה

 

הסימפונייטה הישראלית – באר שבע

 

מנצח – פרנץ יוסטוס

 

 

2 בדצמבר 2016

17:30

20:30

 

 

צלילים במדבר

 

קונצרט אקפלה מרפרוטאר המקהלה

בשיתוף תזמות נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

13 בינואר 2017

20:30

 

 

 

רמת יוחנן

 

קונצרט מרפרטואר המקהלה

 

 

31 במרץ 2017

12:00

 

 

 

אולם זיידן עמק המעיינות

 

פרנסיס פונלק – גלוריה FP177

גבריאל פורה – רקויאם אופ. 48

 

מנצח - רונן בורשבסקי

 

 

2 באפריל 2017

 

 

הכנסיה האנגליקנית

נצרת

 

בשיתוף עם עמותת אורפיאוס

 

 

פרנסיס פונלק – גלוריה FP177

גבריאל פורה – רקויאם אופ. 48

 

מנצח: רונן בורשבסקי

 

 

28 באפריל 2017

 

 

הסוללים

 

"שרים לשלמה"

מרפרטואר המקהלה

 

 

שבת, 20 במאי 2017

14:30

 

כפר גלעדי

 

 "קול רינה"

 מרפרטואר המקהלה

 

 

יום ד' 31 במאי 2017

15:00

 

 

פסטיבל אבו גוש

 

שארל גונו – מיסה גדולה -סנטה צ'צ'יליה

ועוד מרפרטואר המקהלה

 

 

17.6.17

 

 

 

יפורסם בהקדם

 

 מוצארט – רקוויאם K626

 פסנתר -  סבטלנה קוסיאטובה

 

 מנצח: רונן בורשבסקי

 

 

יום א', 18 ביוני 2017

20:30

 

 

 

קיבוץ מזרע

 

 מוצארט – רקוויאם K626

 פסנתר -  סבטלנה קוסיאטובה

 

 מנצח: רונן בורשבסקי

 

 

שבת, 1 ביולי 2017

21:00

 

עין החורש

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום א', 2  ביולי 2017

19:30

 

 

בית גבריאל

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום ג', 4 ביולי 2017

20:00

 

 

נהריה

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום ד', 5 ביולי 2017

20:00

 

 

נתניה

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום ה', 6 ביולי 2017

20:00

 

 

דורות

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

שבת, 8 ביולי 2017

21:00

 

 

גבעת ברנר

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום א' 9 ביולי 2017

21:00

 

 

 

 קבוץ מזרע

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום ג', 11 ביולי 2017

20:00

 

 

מוזיאון ת"א

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 

 

יום ד', 12 ביולי 2017

21:00

 

 

אלמא – זכרון יעקב

 

"לבחירת הקהל"

 

סדרה בשתוף עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית

 


רכישת כרטיסים בקופת האולם






תכנית קונצרטים לשנת 2016 - 2015

 

 

תאריך ושעה

 

מקום

תכנית הקונצרט

 

 

4 בספטמבר 2015

12:30

 

 

 

יד טבנקין – מועדון אתנחתא

רמת אפעל


 

 קונצרט מרפרטואר המקהלה

 

 

8 בספטמבר 2015

20:30

 

 

 

 

מושב מבועים
במסגרת "ימי תרבות"

 

קונצרט  מרפרטואר המקהלה

 

 

 

30 באוקטובר 2015

20:30

 

 

 

במסגרת "קשת איילון" בכפר בלום

 

קונצרט לפתיחת העונה –מרפרטואר המקהלה :

 

אנטון ברוקנר – טה דאום, WAB 45  .

 

גבריאל פורה- רקויאם אופ. 48

 

מנצח – רונן בורשבסקי

 

 

20 בנובמבר 2014

11:11

 

 

שחרית ווקאלית – צוותא, תל אביב

 

אנטון ברוקנר – טה דאום, WAB 45  .

 

גבריאל פורה- רקויאם אופ. 48

 

מנצח – רונן בורשבסקי

 

 

 

9.12.15

20:00

 

 

 

נצר סירני
אולם אספות

 

 קונצריט מרפרטואר המקהלה

 

 

 

22 בדצמבר 2015

20:30

 

 

היכל התרבות

הרצליה

 

פליקס מנדלסון – תהילים 42

 

בראהמס – ואלסים על שירי אהבה

 

תזמורת ירושלים רשות השידור

 

מנצח: עמוס טלמון

 

 

לרכישת כרטיסים נא לפנות ישירות לקופת האולם 



תכנית קונצרטים לשנת 2015 - 2014


 

 

תאריך ושעה

 

מקום

תכנית הקונצרט

 

 

12 באוקטובר 2014

20:00

 

13 באוקטובר 2014

20:00

 

17 באוקטובר 2014

14:00

 

 

היכל התרבות

תל-אביב



 

 

 

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 2 ("התחייה")

 

התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוח זובין מהטה

 

סולנית: יוליה רוטיליאנו (מצו סופרן)

 

בשיתוף עם מקהלת ברטיני 

 

1 בנובמבר 2014

20:30

 

3 בנובמבר 2014

20:30

 

 

המשכן לאומנויות הבמה - באר שבע

 

בטהובן: פנטסיה כוראלית לפסנתר, מקהלה ותזמורת, אופ' 80
בטהובן: סימפוניה מס' 9 ברה מינור, אופ' 125 ("הכוראלית")

 

תזמורת הסינפונייטה הישראלית באר שבע

 

מנצח ופסנתרן – יוסטוס פרנץ

אליסה צ'ו סופרן
סבטלנה סנדלר – אלט
לואיס קים- טנור
סמואל דה-בק שפיצר -  בריטון
בשיתוף עם מקהלת כפר- סבא

 

 

22 בנובמבר 2014

עאבלין

 

32 בנובמבר 2014

 

בשיתוף עם עמותת אורפיאוס

 

בטהובן: פנטסיה כוראלית לפסנתר, מקהלה ותזמורת, אופ' 80
מוצרט: רקויאם K 626

 

מנצח – סלים עבוד אשקר

 

 

 

11 בדצמבר 2014

20:30

 

 

היכל אומנויות הבמה

הרצליה

 

מוצרט: רקויאם K 626

היידן: סימפוניה מס. 103 "הלמות התופים"

 

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מנצחעמוס טלמון

 

סופרן – סיון גולדמן

מצו סופרן – אורית גבריאל

טנור – לודוביט לודהא

בס – אלכסיי קנוניקוב

 

 

 

 

 

11 בדצמבר 2014

 

 

מכללת לוינסקי

 

פליקס מנדלסון – תהילים 42

 

בראהמס – ואלסים על שירי אהבה

 

מנצח: רונן בורשבסקי

 

 

18 בינואר 2015

בשעה 20:00

 

אודיטוריום הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה

תל – אביב

 

לזכרו - קונצרט מיצירותיו של יחזקאל בראון ז"ל במלאת שנה למותו.

 

12.2.15

בשעה 20:30

 

היכל התרבות

מעלות - תרשיחא

 

בטהובן: סימפוניה מס' 9 ברה מינור, אופ' 125 ("הכוראלית")

 

תזמורת הסימפונית ירושלים

 

מנצח  – סלים עבוד אשקר

הדס פארן - סופרן
אביטל דרי – אלט
יותם כהן - טנור
נוח בריגר -  בריטון


בשיתוף עם מקהלת כפר- סבא

 

 

17.4.15

12:00

 

קיבוץ הסוללים

 

קונצרט "שרים לשלמה" לזכרו של  שלמה רביב

בעיקר מיצירות  יחזקאל בראון למקהלה

 

 

8.5.15

21:00

 

 

קיבוץ רמת יוחנן

 

קונצרט מרפרטואר מקהלת האיחוד.

22.5.15

בשעה 11:30

 

 פסטיבל אבו גוש

 

לואיג'י כרוביני - רקויאם

פליקס מנדלסון - תהילים  115, אופ. 31
עטור מצחך - י. חלפי י. רכטר,  עיבוד - ש. גלעד

 

 

24.5.15

בשעה 10:30

 

קיבוץ גניגר

 

קונצרט מקהלת האיחוד במסגרת פסטיבל "חלב ודבש"

 

4.6.15

20:00

 

כפר עזה

ו.א. מוצרט – רקוויאם
במסגרת "קונצרט ללא גבולות – שרים לדרום"

מנצח – אבנר איתי

 



 


 

 

 

 

 

 

 

 


תכנית קונצרטים לעונת 2015 - 2014

 

 

תאריך ושעה

 

מקום

תכנית הקונצרט

 

 

12 באוקטובר 2014

20:00

 

13 באוקטובר 2014

20:00

 

17 באוקטובר 2014

14:00

 

 

היכל התרבות

תל-אביב



 

 

 

גוסטב מאהלר – סימפוניה מס' 2 ("התחייה")

 

התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוח זובין מהטה

 

סולנית: יוליה רוטיליאנו (מצו סופרן)

 

בשיתוף עם מקהלת ברתיני 

 

1 בנובמבר 2014

20:30

 

3 בנובמבר 2014

20:30

 

 

המשכן לאומנויות הבמה - באר שבע

 

בטהובן: פנטסיה כוראלית לפסנתר, מקהלה ותזמורת, אופ' 80
בטהובן: סימפוניה מס' 9 ברה מינור, אופ' 125 ("הכוראלית")

 

תזמורת הסינפונייטה הישראלית באר שבע

 

מנצח ופסנתרן – יוסטוס פרנץ

אליסה צ'ו - סופרן
סבטלנה סנדלר – אלט
לואיס קים- טנור
סמואל דה-בק שפיצר -  בריטון
בשיתוף עם מקהלת כפר- סבא


 

 

22 בנובמבר 2014

עאבלין

 

23   בנובמבר 2014

 

כנסיית מאר-אליאס. 



אולם מופעים-עין השופט

 

בטהובן: פנטסיה כוראלית לפסנתר, מקהלה ותזמורת, אופ' 80
מוצרט: רקויאם K 626

 

עם תזמורת נתניה-הקאמרית הקיבוצית.


בשיתוף עם עמותת אורפיאוס

מנצח  ופסנתרן– סלים עבוד אשקר

 

 

11 בדצמבר 2014

20:30

 

 

היכל אומנויות הבמה

הרצליה

 

מוצרט: רקויאם K 626

היידן: סימפוניה מס. 103 "הלמות התופים"

 

התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור

מנצחעמוס טלמון

 

סופרן – סיון גולדמן

מצו סופרן – אורית גבריאל

טנור – לודוביט לודהא

בס – אלכסיי קנוניקוב

 

בשיתוף עם מקהלת מעין 

 

 

 

14 בדצמבר 2014

19:30

 

 

מכללת לוינסקי

תל אביב

 

פליקס מנדלסון – תהילים 42

 

בראהמס – ואלסים על שירי אהבה

 

מנצח: רונן בורשבסקי

 

 

לרכישת כרטיסים נא לפנות ישירות לקופת האולם